O MNIE

Kiedy osiągniesz w życiu pewien punkt, zawsze gdzieś będą ludzie, którzy tylko czekają na nasz upadek, ale wtedy tylko grawitacja będzie w stanie nas ściągnąć w dół. Czasami po prostu musisz wziąć sprawy w swoje ręce i lecieć!
~ Justin Bieber
O MNIE
Majka, Pszczółka albo Nowaczka. Trzynastoletnia (w czerwcu) miłośniczka designu wnętrz, sztuk walki, tańca, literatury oraz od niedawna rysunku. Uczennica szóstej klasy, szkoły podstawowej. Z bardzo dobry zachowaniem oraz dobrymi i bardzo dobrymi oraz celującymi ocenami. Ja też nie wierzę w cuda... Tak na prawdę mam dobre zachowanie i wyżej wymienione oceny. Belieber, Smiler, Lovatic i  fanka Bring Me The Horizon. Kocha fioletowy, więc ten kolor góruje razem z czernią i bielą w jej życiu. Pozytywnie nastawiona do świata, optymistka. Uwielbia wieczory z herbatą oraz dobrym filmem lub książką. Zajmuje w rodzinie stanowisko siostry dla sześcioletniej (w sierpniu) Tosi.
O BLOGU
Bloga założyłam w sumie nie tak spontanicznie, jak poprzedniego, który powstał z dnia na dzień. Ten był
bardziej przemyślany i przerobiony tak by w pełni oddawał moją osobę. Zalożyłamgo 19 stycznia 2014 roku. Poprzedniego bloga usunęłam i chciałam zaprzestać z blogowaniem jednak coś nadal ciągnęło mnie do pisania i dzieleniem się tym co robię z ludźmi. Co tutaj znajdziesz? Wszystko i nic. Trochę "mody", różne DIY oraz zwyczajne, lifestylowe posty lub przepisy. Piszę tu o swoich pasjach, rzeczach które inspirują mnie bardziej niż codzienne życie. Kocham to co robię i nigdy nie chcę przestać. ♥